Automat pobudzający apetyt

W ofercie e-kasyn można znaleźć setki ciekawych, oryginalnych slotów, ale Big Chef jest jedynym, który wygląda tak smakowicie. Jest to rzecz jasna gra tematyczna, w której podglądamy pracę profesjonalnego szefa kuchni. To doskonała propozycja dla entuzjastów gotowania, a tych jest w Polsce dość dużo, jak wynika z oglądalności takich programów o gotowaniu jak „Anielskie smaki”, „Hell’s Kitchen”, „Doradca smaku” czy „Czekoladomania”.

BigChef slot (3)Najważniejsza rzecz, jaka przyciąga uwagę w Big Chef, to bardzo elegancka i estetyczna grafika oraz podkład dźwiękowy stylizowany na typowy restauracyjny harmider. Oznaczenia wyświetlane na bębnach przedstawiają m.in. apetyczne potrawy (zupy pomidorowe, homary, crème brûlée, pieczone indyki, steki) oraz pracowników restauracji (kelnera, szefa kuchni, sprzątaczkę). Scatterem jest tu karta menu, zaś symbol Wild to nazwa gry: Big Chef – dzięki nim możemy dostać darmowe losowania bębna. Big Chef posiada tylko piętnaście linii wypłat, ale za to najwyższa wygrana, jaką gracz może zdobyć w tej grze, wynosi prawie 80 tys.

Możliwość gry na automacie Big Chef oferuje niejedno polskie kasyno, co świadczy o dużej popularności tej gry. Ty też powinieneś spróbować swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem sztuki kulinarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *