Bonusy

Wiele internetowych serwisów z automatami, aby przyciągnąć ludzi i zachęcić ich do rozpoczęcia gry, proponuje im atrakcyjne promocje, zwykle są to tzw. bonusy. W dzisiejszym tekście przedstawimy kilka najpopularniejszych rodzajów bonusów. Być może któryś z nich Was zainteresuje.

Najciekawszym rodzajem bonusu jest bonus od pierwszego depozytu. Jest to premia pieniężna przyznawana klientowi po jego pierwszej wpłacie. Z reguły kwota bonusu wyrażana jest w procentach i posiada określone ograniczenie. Ta oferta skierowana jest oczywiście do klientów, którzy jeszcze nie mają zarejestrowanego konta w serwisie. Bonus od pierwszego depozytu możemy otrzymać jednorazowo.

Następną ciekawą formą bonusu jest bonus lojalnościowy. Zazwyczaj są to punkty, które możemy spożytkować na wybrany cel, np. prezenty, wpisy na turnieje, opiekę profesjonalnego managera itp. Ta propozycja adresowana jest wyłącznie do stałych klientów, którzy często biorą udział w grach. Doświadczeni gracze mogą liczyć również na bonusy reload (premie od każdego zasilenia konta) i bonusy bez depozytu (darmowe spiny).

Poniżej przykład kilku ciekawych bonusów, jakie mają obecnie do zaoferowania serwisy udostępniające automaty do gry online:

bonusy (2)

źrodło: www.admiralspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *