Dazzle Me – nowa gra Net Entertainment

Net Entertainment, europejska firma zajmująca się tworzeniem gier automatowych, ma kolejną propozycję dla entuzjastów kasyn: Dazzle Me. To innowacyjna, jedyna w swoim rodzaju gra przeznaczona przede wszystkim na tablety i smartfony. Jak uważa Net Entertainment, to właśnie urządzenia mobilne są przyszłością gier kasynowych.

W Dazzle Me gracz ma do dyspozycji pięć bębnów i 76 linii wygrywających, to dość dużo. Stawka jednego zakładu może wynosić minimum 20 centów. Gra posiada tradycyjne oznaczenia: kamienie i diamenty o różnych kolorach i kształtach, symbol wild, który może zastąpić każdy inny symbol, a także symbol scatter, który generuje nawet szesnaście bonusowych spinów.

Bonusy to jedna z największych zalet Dazzle Me. Poza wymienionymi wcześniej wildem i scatterem, automat oferuje również bonus o nazwie Dazzling Wild Reels. Może się on pojawić w losowym rozgrywki i zastąpić diamenty na jednym z bębnów symbolami wild, co gwarantuje wygraną. Jedynym minusem Dazzle Me jest niezbyt zaawansowana grafika, która pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu.

Dazzle me (40)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *