Kilka słów wyjaśnienia – co to jest Jednoręki Bandyta?

Z pewnością każdy z nas zna z filmów maszyny, do których wrzucało się parę monet, pociągało za wajchę i po wylosowaniu konfiguracji identycznych znaków wygrywało dużą ilość pieniędzy. Ta gra to Jednoręki Bandyta aka One-Armed Bandit. Jeszcze nie tak dawno temu tego rodzaju maszyny były bardzo popularne również w naszym kraju, można je było znaleźć w wielu barach.

Ostatnio moda na automaty do gry przeminęła, jednak Jednoręki Bandyta wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wprawdzie nie znajdziemy już tych maszyn w salonach gier, ale za to możemy zagrać w Jednorękiego Bandytę przez internet. Jakie są zasady w internetowym Jednorękim Bandycie? Takie same jak w standardowej wersji gry, z tym wyjątkiem, że zamiast pociągać za dźwignię klikamy w button na ekranie i zamiast wrzucać monety wpłacamy określoną stawkę na internetowe konto. Wydawać by się to mogło bardziej trudne, ale tak naprawdę jest dziecinnie proste, poza tym ma zasadniczy plus: możemy grać nie ruszając się z domu.

gra automatowa
A Ty, drogi internauto, próbowałeś już swojego szczęścia w Jednorękim Bandycie? Lubisz tę grę? Co o niej myślisz? Podziel się swoją opinią!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *