Pomóż konkwistadorowi znaleźć złoto

Net Entertainment to słynna europejska firma zajmująca się tworzeniem gier hazardowych, która ma w swojej ofercie chociażby takie automaty jak Black Horse, Joker Explosion, Octopays, Demon Jack, Riviera Richies czy Soccer Safari. W ofercie NetEnt znajdą świetną rozrywkę nie tylko miłośnicy turystyki, ale też fani seriali telewizyjnych czy tematyki kulinarnej. Tym razem firma wypuściła slot Gonzo’s Quest, gratkę dla pasjonatów przygody.

Gonzo Quest (1)Gonzo’s Quest to orientalny automat, który zdążył już zyskać miano klasyka. Wcielamy się tutaj w rolę Gonzalo Pizarro, hiszpańskiego konkwistadora szukającego skarbów, i razem z nim wyruszamy do legendarnego Miasta Złota. Największe zalety Gonzo’s Quest to rzadko spotykane kaskadowe bębny, tajemnicze emblematy podkreślające klimat gry i oczywiście atrakcyjne bonusy. Wśród tych ostatnich warto zwrócić uwagę na przykład na avalanche multipliery (wzrastające po każdym zwycięstwie mnożniki nagród) i Free Falls (dodatkowe rundy).

Gonzo’s Quest posiada 20 linii stawek, a maksymalna wartość zakładu to 1 000 PLN. Brakuje tu jednak opcji gamble, czyli bonusowej rozgrywki. Mamy za to lawiny, które po wygranej rundzie automatycznie losują jeszcze raz pierwszy i ostatni bęben, dzięki czemu mamy większą szansę na kolejną wygraną.

Czy Gonzo uda się odnaleźć drogę do baśniowego miasta pełnego złota? To zależy od nas! Jeżeli chciałbyś mu pomóc odnaleźć złoto, zagraj tutaj w Gonzo’s Quest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *