Slot South Park

Kyle Broflovski, Stan Marsh, Eric Cartman i Kenny McCormick, bohaterowie serialu „South Park”, wracają w odsłonie videoslotowej. To bez wątpienia świetna gratka nie tylko dla wszystkich miłośników „Miasteczka South Park”, ale też dla osób, które nie oglądają tej kreskówki. Slot, tak jak serial, pokazuje przygody paczki przyjaciół z fikcyjnej miejscowości, położonej gdzieś w USA.

Główny motyw slotu to walka czwórki przyjaciół z ich odwiecznym wrogiem, Professorem Chaosem i jego chomikami. Poza Kenny’m, Stanem, Cartmanem i Kyle’m na bębnach występują również litery Q, K, A, J oraz liczba 10. Każdy z czwórki przyjaciół pełni jakąś funkcję bonusową – możemy wylosować na przykład Cartman`s Stacked Wilds, Kyle’s Overlay Wilds, Kenny`s Multiplier czy Stan`s Multiplying Re-Spin. Po trafieniu przynajmniej 3 Bonusów aktywuje się Epic Bonus Spins, gra bonusowa, w której Mintberry Crunch walczy z Professorem Chaosem i jego świtą.

Slot South Park Reel Chaos posiada dwadzieścia linii wygrywających i dziesięć różnych poziomów gry. Mamy też możliwość wysokość zakładów, przy czym najniższy zakład wynosi 1 zł, zaś maksymalny – 100 Euro.

South Park Reel Chaos (36)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *