Thunderfist – alternatywa dla zwykłych slotów

Jeśli jesteś miłośnikiem maszyn wrzutowych, ale znudziły ci się już typowe, standardowe tytuły i miałbyś ochotę pograć na bardziej egzotycznym slocie, zachęcamy, żebyś spróbował swoich sił w Thunderfist. To egzotyczna, bardzo specyficzna gra tematyczna, w której można spotkać samurajów, mędrców, smoki, czarnoksiężników oraz piękne wojowniczki, zaś oznaczenia J, 10, A, K, Q zbudowane są z bambusowych kijów.

Thunderfist (4)Thunderfist zachwyca świetnie dopracowaną szatą graficzną i nastrojowym podkładem muzycznym, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Największym plusem tej gry jest osoba złego czarnoksiężnika, która czasem zajmuje całe koło – gdy go wylosujemy, nasza wygrana ulegnie pomnożeniu. Symbol smoka z kolei jest symbolem scatter, a więc zapewnia nam do 20 bonusowych rund. Najniższy zakład w grze to 1.25 PLN, a maksymalny – 500.00 zł. Warto również zauważyć, że Thunderfist jest jedną z nielicznych gier, które oferują prawie 250 linii płatności – ten szczegół oczywiście zwiększa naszą szansę na wygraną.

Automat Thunderfist jest dostępny głównie w ofertach zagranicznych kasyn, niemniej można go znaleźć również w kilku polskich serwisach hazardowych, na przykład admiralspot.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *