Zdobądź skarby Walkirii

Thunderstruck II to następca legendarnego Thunderstruck I, który zdobył duże grono entuzjastów na całym świecie dekadę wcześniej. Jego bohaterami są nordycki bóg Thor, jego brat Loki i ojciec Odin, którzy wspólnie strzegą skarbów Walkirii.

Nowa wersja Thunderstruck to przede wszystkim fantastyczne efekty dźwiękowe, 5 slotów i 243 aktywne linie zakładu (najwyższa pula może sięgnąć 200 400 zł). Gra zawiera też mnóstwo ciekawych bonusów, w tym opcję scatter czy młotek punktowy – trzy takie symbole dają rozgrywkę premiową. Po aktywowaniu wszystkich komnat użytkownik może skorzystać z Wielkiej Hali Spinów.

W Thunderstruck II można zagrać nie tylko na komputerze, ale także na, tablecie i smartfonie. Gra dostępna jest za darmo na kilku zagranicznych stronach www oferujących jednorękiego bandytę online. Największą jak dotąd zwyciężczynią Thunderstruck II okazała się Kirsty z Wielkiej Brytanii, która zainwestowała tylko kilka funtów, a zdobyła £24,300 (135 200 zł)! Kto wie, może następnym graczem, do którego uśmiechnie się szczęście, będziesz Ty?

Thunderstruck II (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *